INFORMACJA W SPRAWIE PLANOWANEGO STRAJKU
Wpisał: Kamila   

                                                                                                                Image

 

 Ważna informacja w sprawie planowanego strajku nauczycieli

Szanowni Państwo

     Od wielu tygodni trwają procedury zapowiadające strajk nauczycieli, który wzbudza zrozumiałe emocje wśród rodziców, opiekunów prawnych zarówno przedszkolaków jak          i dzieci szkolnych. Jako gmina podejmujemy szereg działań by zminimalizować negatywne skutki dla Państwa. Należy pamiętać, że nauczyciele, tak jak wiele innych grup zawodowych mają prawo do strajku celem poprawy warunków pracy i godnego wynagrodzenia. Wobec prowadzonego zgodnie z prawem sporu zbiorowego, jako urząd, nie mamy podstaw do ingerencji zarówno w kwestii wszczęcia strajku ani jego prowadzenia. Gmina Kluczbork, podobnie jak inne jednostki samorządu terytorialnego
w Polsce, nie jest stroną tego sporu.

   Mając jednakże świadomość, że planowany strajk dotknie najmłodszych mieszkańców naszej gminy i ich rodziny, podejmuję szeroko zakrojone działania, mające na celu ich zminimalizowanie.
     Dyrektorzy naszych jednostek oświatowych od kilku tygodni informują rodziców o sytuacji związanej z akcją strajkową i to oni podejmują decyzje o możliwości zawieszenia zajęć
(na podstawie przepisów prawa) za zgodą organu prowadzącego, tj. Gminy Kluczbork na czas oznaczony. O zawieszeniu zajęć dyrektorzy czterech przedszkoli oraz siedmiu szkół podstawowych zawiadamiają organ sprawujący nadzór pedagogiczny. 

Czytaj całość…
 
PRZEDSZKOLE NA MEDAL 2019
Wpisał: Kamila   
Image
 

Dzień dobry

 

Z przyjemnością informujemy, że Nasze przedszkole zostało nominowane do tytułu Przedszkola Roku w plebiscycie Nowej Trybuny Opolskiej. Zgłoszenie zostało przesłane przez rodziców wychowanków naszego przedszkola. Dziękujemy!

 

Więcej informacji o tej akcji można znaleźć na www.nto.pl/przedszkole-na-medal. Na laureatów czekają wspaniałe nagrody m.in. dla przedszkoli oczyszczacz powietrza, a dla grup przedszkolnych trójwymiarowa sesja zdjęciowa! 

 

 

 


 
OGŁOSZENIE!!!
Wpisał: Kamila   

Image 

INFORMACJA DLA RODZICÓW!!!

                                  

DYREKTOR PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA NR7 Z GWP Z OP INFORMUJE, ŻE PRZEDSZKOLE
NIE BĘDZIE UCZESTNICZYĆ
W ZAPLANOWANEJ, KWIETNIOWEJ 
AKCJI PROTESTACYJNEJ NAUCZYCIELI.

 

          Dyrekcja przedszkola

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 26 - 30 z 470

© 2024 Publiczne Przedszkole nr 7 w Kluczborku
Template by Hilliger Media

 

Start