ZAJĘCIE OTWARTE W GRUPIE SKRZATY
Wpisał: Kamila

Dnia 20 grudnia 2018r. odbyło się zajęcie otwarte  "Tradycje świąteczne” w grupie "SKRZATY". Celem było podtrzymywanie tradycji i zwyczajów dotyczących Świąt Bożego Narodzenia, kształtowanie umiejętności okazywania uczuć i wzmacniania więzi rodzinnych. W tematykę bożonarodzeniowych tradycji wprowadziło dzieci czarodziejskie pudełko z symbolami świątecznymi. W dalszej części przedszkolaki umieszczały bombki na choince,  przeliczały je, a następnie z części składały kartkę świąteczną. Z największym entuzjazmem dzieciaki przystąpiły do wykonywania ozdób choinkowych wspólnie z rodzicami. Dysponując brokatami, cekinami  i innymi drobiazgami dały upust swojej kreatywności. Zajęcie przysporzyło uczestnikom wiele radości.