STOKROTKI I PROMYKI PIĘKĄ ŚWIĄTECZNE PIERNICZKI
Wpisał: Kamila

Święta tuż, tuż… czas więc na pieczenie pierników.

Ostatnio w naszym  przedszkolu unosił się zapach korzennych przypraw.

Ten przedświąteczny tydzień przebiegał bardzo pracowicie, bowiem przedszkolaki z grup "STOKROTKI" I "PROMYKI” piekły pierniczki. Odbyło się to w ramach PROJEKTU "ABC WITAMINKI", a także żeby wprowadzić radosną, świąteczną atmosferę.

Kolejnego dnia nadszedł czas na dekorowanie pierniczków, co sprawiło dzieciom chyba największą przyjemność ponieważ mogły dekorować je według własnego pomysłu.

Szkoda tylko, że nie można ich było od razu zjeść….