JASEŁKA U MOTYLKÓW
Wpisał: Kamila

Okres świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna, magii i czarów. Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnej miłości.

Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, dzieci z grupy „Motylki” przedstawiły Rodzicom krótkie Jasełka.

Inscenizacja przeplatana była pięknymi kolędami i pastorałkami. Przedszkolaki świetnie wcieliły się w swoje role, śpiewały również znane pastorałki i ku wielkiemu zaskoczeniu widzów były nawet partie solowe. Śpiewom towarzyszyły dźwięki gry na dzwoneczkach, które sprawiały, że atmosfera zrobiła się bardzo świąteczna. Towarzyszyło temu wiele pozytywnych emocji.

Młodzi aktorzy spisali się na medal. Po zakończeniu uroczystości wszyscy w świątecznym nastroju zasiedli do wspólnego poczęstunku, przygotowanego przez Rodziców za co bardzo serdecznie dziękujemy.

Jeszcze raz życzymy pięknych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia Rodzicom i Dzieciom.