2018.12.07- WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA
Wpisał: Kamila

Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni  w roku. Przygotowują się do niego  starannie.

Każda grupa w oczekiwaniu na  gościa wykonuje bardzo ciekawe prace plastyczne płaskie i przestrzenne, na których oczywiście króluje Mikołaj. Różnorodne techniki sprawiają, że każda praca jest oryginalna i ciekawa. Wszystkie grupy przygotowują piosenkę lub wiersz, które będą mogły zaprezentować przed tak wyjątkową osobą. Dzieci uwielbiają te przygotowania i mimo, że zajmują im one wiele czasu, robią to z wielką przyjemnością. Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. Święty Mikołaj nie zawiódł  dzieci i nie kazał długo na siebie czekać.

Tuż po śniadanku Mikołaj zawitał do naszego przedszkola. Każde dziecko miało możliwość pozować do zdjęcia z naszym gościem.

Wszystkie bardzo przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność, obawę. Trwało to jednak krótko. Każda z grup wystąpiła przed Mikołajem z  piosenką lub wierszem, który był wyraźnie zadowolony z występów.

Na zakończenie Mikołaj zostawił prezenty i obiecał, że odwiedzi nas za rok.