2018.11.26 - DZIEŃ MISIA W PRZEDSZKOLU
Wpisał: Kamila

W dniu 26 listopada wszystkie dzieci z naszego Przedszkola uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każdemu dziecko towarzyszył pluszak. W naszym Przedszkolu obchodzenie tego święta to już tradycja.  Po śniadaniu w sali „Stokrotek” spotkały się kolejno grupy młodsze - „Misie” i „Motylki”, a następnie starsze - „Skrzaty”, „Stokrotki” i „Promyki”, aby świętować urodziny swoich misiów- przytulasków. Na początku dzieci poznały historię Pluszowego Misia, później były zgadywanki, quizy, wspólne odśpiewanie Misiowi "Sto lat", a także zabawy z chustą animacyjną.  Później były wspólne pląsy przy znanych piosenkach o misiach.