2018.27.11- 45-LECIE PRZEDSZKOLA - OBCHODY 100-LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI
Wpisał: Kamila

W dniu 27.11.2018 roku odbyła się Uroczystość Obchodów 45-lecia naszego  Przedszkola, połączona z Obchodami  100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Na uroczystość zostały zaproszone Władze Gminne i Oświatowe naszego miasta oraz Dyrektorzy kluczborskich przedszkoli jak również Rada Rodziców naszego przedszkola. W pierwszej części uroczystej akademii  zaprezentowały się dzieci w montażu słowno- muzycznym  „Dla Niepodległej”. W drugiej części  uroczystości  uczciliśmy 45 lat naszego przedszkola. W wierszach i piosenkach naszego dzieciństwa zaprezentowały się dzieci wczesnoprzedszkolne i przedszkolne.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zgromadzonym gościom na naszej uroczystości oraz dzieciom za piękne występy , rodzicom za pomoc oraz wszystkim pracownikom naszego przedszkola za zaangażowanie w przygotowanie tej uroczystości.