2018.10.18- KOKURS RODZINNY: NAJPIĘKNIEJSZA BAJKOWA DYNIA
Wpisał: Kamila

Dnia 18 października w naszym przedszkolu odbył się Konkurs Rodzinny „Najpiękniejsza bajkowa dynia” zorganizowany przez wychowawczynie grup „Misie” i „Motylki” – panią Małgosię i panią Anetkę dla tych grup w ramach Projektu Edukacyjnego „Kuchcikowe zabawy z kolorami”.

Okazało się, że trudno wybrać tę najpiękniejszą dynię, bo wszystkie były wyjątkowe. Wystawę dyń można było zobaczyć w holu przedszkolnym. Prace były różnorodne, oryginalne i niepowtarzalne. Wyróżnione zostały dzieci: Zosia, Pola, Nel, Kacper. Każdy z uczestników otrzymał dyplom oraz upominek za wykonaną pracę. Dziękujemy wszystkim Dzieciom oraz Rodzicom za udział w konkursie.