2018.10.15 PROMYKI W M. I G. BIBLIOTECE PUBLICZNEJ
Wpisał: Kamila

W poniedziałek 15 października 6-cio latki udały się do Biblioteki na zajęcia biblioteczne.

Pani bibliotekarka w bardzo ciekawy sposób przybliżyła dzieciom Atlas świata, ciekawe kontynenty, zwierzęta, zakątki, aby nawiązać do zagadnienia „Kim jesteś”, aby móc odpowiedzieć na pytanie „Kto to jest patriota?” i „ Jakim jesteś patriotą?”. Dzieci poznały symbole rysunkowe, które celnie odgadywały. Z uwagą śledziły przygody „Groszka” w niezwykłej drewnianej, otwieranej walizce- teatrzyku. Był także czas na przedstawienie w formie plastycznej ulubionych zajęć i zabaw w domu. Podczas wizyty w bibliotece dzieci miały także czas na swobodny wybór książeczek, które z ciekawością oglądały. Była to bardzo udana i pouczająca wizyta.