2018.09.20- OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA
Wpisał: Kamila

„Każdy przedszkolak dobrze wie,

kiedy 20 września zbliża się,

od najmłodszego aż po starszaka

wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”.

20 września również dla naszych przedszkolaków był bardzo ważnym dniem - wszyscy świętowaliśmy DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA. Tego dnia, dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy i udziału w konkursach”.

Świętowaliśmy w 2 grupach: młodszej – „Misie”, „Motylki” i „Skrzaty” oraz starszej „Stokrotki” i „Promyki.

Przedszkolaki uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej oraz tańczyły przy muzyce. Radość i śmiech świadczył o wspaniałej zabawie- spędziliśmy ten dzień atrakcyjnie i w miłej atmosferze.

Kochane Przedszkolaki !!! Z okazji Waszego święta życzymy, aby uśmiech zawsze gościł na Waszych twarzach, każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele pozytywnych doświadczeń. Niech Wasze marzenia się spełniają !!!

.