13.09.2018r XI JARMARK ZIEMI KLUCZBORSKIEJ.
Wpisał: Kamila

W czwartek 13.09.2018r wystąpiły nasze przedszkolaki  na scenie w ramach Jarmarku Ziemi Kluczborskiej. Wydarzenie odbywało się w ramach obchodów 26. Europejskich Dni Dziedzictwa . W występie uczestniczyły dzieci z trzech grup. Pierwsze zaprezentowały się  4-l. z  grupy „Skrzaty” w utworze „Żabki” pod opieką pani Renatki. Następnie zaprezentowała się wokalistka Hania śpiewająca piosenkę pt. „Magiczna podróż” z grupy 5-6l. „Stokrotki” w obecności pani Kamili. Dziewczynki z grupy 6-l. „Promyki”  zaśpiewały piosenkę „Dzień dobry Biały ptaku” pod okiem pani Joasi. Występom towarzyszyły oklaski widzów zgromadzonych na rynku, wśród których byli również bliscy naszych dzieci. Dzieci otrzymały słodki prezent od organizatorów.