2018. 06. 09. - PRZEDSZKOLNY FESTYN RODZINNY

5 czerwca w naszym przedszkolu odbył się Festyn Rodzinny SKOWRONKI 2018 pod hasłem „POLSKA - MOJA OJCZYZNA”.

Ogród przedszkolny tętnił życiem, przystrojony w biało-czerwone barwy. Część artystyczną poprowadziła p. Aneta, która opowiadała o występie każdej z grup. Występy rozpoczęły „Stokrotki” prezentując taniec cheerleaders, który zagrzewał zawodników podczas Spartakiady Przedszkolaków. „Taniec dżentelmenów” w wykonaniu grupy „Promyki” wprowadził nas w wytworny nastrój. Natomiast grupa „Motylki” zaprezentowała street dance z elementami zumby do piosenki „Despacito”. „Wiosenny walczyk” dla grupy „Misie” był pierwszym występem przed tak liczną publicznością. Nie zapominając o tegorocznym haśle festynu zespół wokalny grupy „Skrzaty” zaśpiewał dla nas „Piosenkę o białym orle”.

Po występach dzieci głos zabrała Dyrektor Przedszkola informując zebranych, że dochód z festynu zostanie przeznaczony w całości na wsparcie naszego przedszkolaka - Artura Kaczora, który walczy z chorobą. Dodała również, że Rodzice naszych przedszkolaków mogą czuć się dumni, bo ich miłość i zaangażowanie procentują.

Atrakcji podczas festynu bowiem nie brakowało: był „Kącik niespodzianek” – loteria z cennymi fantami, malowanie twarzy, warsztaty plastyczne, grill, pyszności ze swojskiej kuchni – pyszna grochówka przygotowana przez nasze panie kucharki, kawa i wyśmienite domowe wypieki. Dzieci z rodzicami uczestniczyli w potyczkach rodzinnych, konkursach sportowych i w wielu innych zabawach przygotowanych przez wodzireja.

Przy takich okazjach jak ta, przypominamy sobie, że najlepsze co możemy ofiarować swojemu dziecku, to nasz czas. Bo kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.

Drogie Rodziny!!!

Dziękujemy za Waszą obecność i wspaniałą zabawę !!!! Zapraszamy za rok !!!