DNI OTWARTYCH DRZWI

Zapraszamy wszystkie dzieci przyjęte od 1 września 2018 r. do naszego przedszkola - do grup wczesnoprzedszkolnych i przedszkolnych. W trakcie pobytu każde dziecko może wziąć udział w zajęciach oraz zabawach, prowadzonych w przedszkolu i w ogrodzie przez opiekunki i nauczycielki.

GRUPY WCZESNOPRZEDSZKOLNE

poniedziałek -25 czerwca - godz.16 00– zebranie organizacyjne dla wszystkich rodziców (bez dzieci)

wtorek - środa – 26 i 27 czerwca - w godz. 1530 – 16 30 - zabawy dzieci z opiekunkami

Przypominamy wszystkim Rodzicom o konieczności potwierdzenia chęci skorzystania z usług przedszkola od nowego roku szkolnego w nieprzekraczalnym terminie do 31 lipca 2018 roku.

GRUPY PRZEDSZKOLNE

-wtorek, środa, czwartek – 26, 27, 28 czerwca - w godz.1530 – 16 30 - spotkanie w grupie „Motylki” I piętro, organizacja pracy grup przedszkolnych, zabawy dzieci z nauczycielkami.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.