2018.06.07. - DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU

4 czerwca w Przedszkolu obchodzony był Dzień Dziecka. Tego dnia dzieci wraz z nauczycielkami zebrały się na holu przedszkolnym, aby uczestniczyć w zabawach zorganizowanych przez wychowawczynie.

Na początku uroczystości pani Anna z grupy „Misie” powitała dzieci i złożyła im życzenia. Wychowawczynie przeniosły dzieci w magiczny świat tańca poprzez muzykę i ciekawe zagadki słuchowo- dźwiękowe. W nich dzieci poznawały zwierzęta z innych kontynentów oraz muzykę taneczną. Panie zaprezentowały swoim przedszkolakom Taniec Bambo”, który wzbudził wśród dzieci wielkie zainteresowanie. Kolejnym punktem programu był „Magiczny worek” ,z którego dzieci wyciągały zabawki rozpoznając je wcześniej poprzez dotyk. To zabawki do naszego ogrodu przedszkolnego, piaskownicy oraz gier zespołowych i sportowych. Po słodkim poczęstunku dzieci wyruszyły korowodem na plac zabaw. Podczas wspólnego pobytu w ogrodzie dzieci świetnie się bawiły i były bardzo radosne.