2018. 05. 06. - UDZIAŁ "SKRZATÓW" W KONKURSIE PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ

Z radością informujemy, że grupa wokalna „Wesołe Skrzaty”zajęła wspaniałe III MIEJSCE podczas I Gminnego Konkursu Piosenki Patriotycznej "Żeby Polska była Polską".

Konkurs organizowany w ramach obchodów 100 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości, odbył się 25 kwietnia w Przedszkolu w Bogacicy. Dzieci rywalizowały w kategorii solo, grupy wokalne i grupy wokalno-instrumentalne oraz w dwóch kategoriach wiekowych 5 latki i 6-latki. Nasze przedszkole zaprezentowały dziewczynki z grupy „ Skrzaty” w utworze pt. „ Dzień dobry biały ptaku”. Poziom prezentacji był bardzo wysoki. Usłyszeliśmy piosenki mówiące nie tylko o walce z bronią w ręku, ale również o umiłowaniu ojczyzny - skomentował przewodniczący jury. Dlatego szczególnie cieszymy się, że umiejętności wokalne naszych dzieci zostały tak wysoko ocenione i nagrodzone dyplomem i statuetką śpiewającego ptaszka. Ponadto wszystkie dzieci wspaniale się zaprezentowały artystycznie w utworach o naszej ojczyźnie. Brawo małe śpiewające przedszkolaki!. Życzymy dzieciom, aby ich talenty były wszechstronnie rozwijane i pielęgnowane.