2018. 02. 18. - TEATR EKO-STUDIO PRZEDSTAWIA

14 lutego gościł u nas teatr EKO Studio z Opola z przedstawieniem „Drużyna ZET”. Było to kolejny spektakl edukacyjny, który ma za zadanie zaszczepić w młodym pokoleniu wrażliwości na kwestie związane z wpływem każdego z nas na jakość powietrza.

Zwierzątka, bohaterowie przedstawienia uczą dzieci jak dbać o czyste powietrze. Jako drużyna ZET – od zadań specjalnych - walczą z Janem Płomiennym, który pali w piecu czym popadnie. Spektakl kończy się optymistycznie. Jan zrozumiał, że postępował niewłaściwie paląc w piecu śmieci, stare meble, plastikowe opakowania.... Mamy nadzieję, że przedszkolaki także zapamiętają te ważne treści . Po spektaklu każde dziecko otrzymało książeczkę opisującą przygody Drużyny ZET.