2018. 02. 18. - "ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA "

Obchody Dnia Babci i Dziadka na stałe wpisały się w kalendarz uroczystości naszego przedszkola. W tym roku z powodu ferii zimowych, które przypadły w drugiej połowie stycznia, „Święto Babci i Dziadka” obchodziliśmy dopiero w lutym.

Tych wyjątkowych gości podejmowały kolejno „Misie”, „Promyki”, „Stokrotki” i „Motylki”. Przedszkolaki pod kierunkiem swoich wychowawczyń przygotowały wiele niespodzianek dla swoich babć i dziadków. Były wierszyki, piosenki, inscenizacje, tańce, a nawet wspólne warsztaty plastyczne. Wnuki wraz z życzeniami wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom prezenty przygotowane z tej okazji. Nie mogło zabraknąć także słodkiego poczęstunek i wspólnych zabaw. Były to bardzo miłe, momentami wzruszające chwile.