2017.12.27.- SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE W GRUPIE "MISIE"
Image  Image

20 grudnia w godzinach przedpołudniowych dzieci z grupy "MISIE" z ogromną niecierpliwością czekały na swoich Rodziców. Maluchy zaprosiły gości , gdyż chciały się pochwalić znajomością świątecznych pastorałek i wierszyków.

Dzieciaki zaprezentowały krótkie przedstawienie „W pogoni za Mikołajem" przeplatane śpiewem i grą na instrumentach. Rodzicom bardzo podobały się występy swoich pociech. Po przedstawieniu w świątecznym klimacie przy kawie i pysznych słodkościach dorośli miło spędzili czas ze swoimi dziećmi. Zadowoleni goście po otrzymaniu drobnych upominków rozeszli się do domów. To spotkanie na długo pozostanie w ich pamięci.