2017.12.11. - "MIKOŁAJKOWE ZAWODY SPORTOWE"

8 grudnia nasze przedszkolaki uczestniczyły w Mikołajkowych Zawodach Sportowych,organizowanych po raz kolejny przez Publiczną Szkołę Podstawową Nr 2 w Kluczborku. Skład reprezentacji naszej placówki tworzyła drużyna 5 dziewczynek i 5 chłopców z grupy „Stokrotki”.

Na prawdziwej sali gimnastycznej rywalizowały z nami dzieci z kluczborskich przedszkoli. Po krótkiej rozgrzewce, w której uczestniczyli zawodnicy oraz kibice drużyn rozpoczęła się zabawa. Organizatorzy zawodów przygotowali wiele ciekawych konkurencji z wykorzystaniem rekwizytów: piłeczek, czapek mikołajkowych, hula-hop. Przedszkolaki uczestniczyły w nich z wielkim zaangażowaniem i radością starając się wywalczyć jak najwięcej punktów dla swojego zespołu. W tej zabawie nie było jednak wygranych i przegranych. Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki, a drużyny pamiątkowe dyplomy.