2017.12.06. - SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

6 grudnia nasze przedszkole odwiedził Mikołaj. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków.

W tym dniu wszystkie grupy przedszkolne i starsze dzieci z grup wczesnoprzedszkolnych zebrały się w holu przedszkola. Mikołaj został gorąco powitany przez panią Renię i dzieci z „Promyków”, które przygotowały okolicznościowe wierszyki. Specjalny wierszyk dla wyjątkowego gościa wyrecytował także Pawełek z grupy „Stokrotki”. Następnie kolejne grupy dzieci śpiewały piosenki o Mikołaju, który bawił się wspólnie z przedszkolakami. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia oraz prezenty. Po sesji zdjęciowej Mikołaj odwiedził dzieci w ich salach. Była to okazja na chwilę rozmowy i zabawy z gościem. Dzieci z ogromną radością zaprosiły Mikołaja za rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne!