2017.12.06.- SPOTKANIE Z ŻOŁNIERZEM W GRUPIE "STOKROTKI"

Dzieci z grupy „Stokrotki”miały okazję spotkać się z tatą Michała, który jest zawodowym żołnierzem Wojska Polskiego.

Niecodzienny gość opowiadał sześciolatkom o swojej służbie, prezentował mundur polowy, a także przybliżył dzieciom tematykę Święta Niepodległości. Dzieci dowiedziały się, że żołnierze nie tylko bronią kraju, ale też pomagają ludziom w sytuacjach kryzysowych. Wśród dzieci duże zainteresowanie wzbudziło wyposażenie żołnierskiego plecaka oraz wojskowy hełm. Tematyka wojskowa zainteresowała zarówno chłopców i dziewczynki, które w przyszłości chcą zostać „żołnierkami”, deklarując chęć obrony swojej Ojczyzny oraz niesienia pomocy innym ludziom .

Dziękujemy tacie Michała za ciekawe spotkanie.