2017.11. 09. - PRZEGLĄD POEZJI DZIECIĘCEJ

9 listopada w Kluczborskim Domu Kultury odbyło się XV Gminne Spotkanie z Poezją Dziecięcą pt: „Bezpieczne przedszkolaki”. To cykliczne spotkanie organizowane jest przez Publiczne Przedszkole Nr 1 w Kluczborku.

Naszą „Siódemkę” reprezentowały starszaki z grup Promyki” i „Stokrotki” . Hania P, Madzia G., Wiktor D., Natalka I., Kaja K. i Michał M., pod kierunkiem pani Ani i Gosi przygotowały inscenizację na podstawie utworu Juliusza Wasilewskiego pt: „Jak paw przez jezdnię przechodził”. Kostiumy i rekwizyty wykorzystane na scenie, a także opanowanie tekstu przez dzieci i odpowiedni jego przekaz zapewnił naszym przedszkolakom bardzo udany występ.

Spotkanie nie miało charakteru konkursu, wszystkie zespoły zdobyły I miejsce i otrzymały nagrody.

Dzieciom gratulujemy udanego występu, a rodzicom naszych małych aktorów bardzo dziękujemy za pomoc w przygotowaniu kostiumów i rekwizytów dla dzieci.