2017. 10. 20. - PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA
Image     Image

20 października w „Siódemce” odbyło się uroczyste PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA. Wzięli w nim udział przedstawiciele Rady Rodziców, Pani dyrektor, nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi. Gościnnie obecna była Pani inspektor Administracji i Oświaty.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości, po czym nastąpiła część artystyczna. Przedszkolaki z grup „Motylki”, „Skrzaty” , „Stokrotki” i „Promyki” pod kierunkiem Pani Gosi i Anetki przygotowały okolicznościowe przedstawienie.

Zanim nadeszła pora pasowania dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pań, pomagać kolegom i używać czarodziejskich słów. Następnie Pani dyrektor taaaakim dużym ołówkiem dokonała uroczystego pasowania przedstawicieli wszystkich grup. Na pamiątkę tego wydarzenia każdy otrzymał pamiątkowy dyplomik i słodki upominek.

W nawiązaniu do niedawno obchodzonego Dnia Edukacji Narodowej , Pani dyrektor złożyła życzenia wszystkim pracownikom przedszkola, a dzieci wręczyły piękne laurki.