2017. 09. 29. - WIZYTA POLICJANTÓW

22 września nasze przedszkole odwiedzili funkcjonariusze policji. Tegoroczne spotkanie było inauguracją przystąpienia naszego przedszkola do Gminnego Programu „BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK”.

Pogadanka, jaka przeprowadzili z dziećmi policjanci dotyczyła szeroko pojętego bezpieczeństwa. Jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię, jak poruszać się po ulicy, żeby nie doszło do sytuacji niebezpiecznych dla dziecka, komu mogę powiedzieć jak się nazywam - a komu nie, co zrobić gdy zaatakuje nas pies?….

Panowie policjanci chętnie opowiedzieli przedszkolakom o swojej bardzo odpowiedzialnej pracy, o zasadach obowiązujących w ruchu drogowym, a szczególnie o tym, jak należy przewozić dzieci w samochodzie i jakie skutki niesie za sobą jazda bez fotelika i niezapiętych pasów.

Serdecznie dziękujemy Panom Policjantom za ciekawe spotkanie.