2017.09.27.- "PRZEDSZKOLAKI NA START"

24 września na stadionie miejskim odbył się V Kluczborski Bieg Przełajowy o Złotą Barć.

Dorośli uczestnicy biegu mieli do wyboru były dwie trasy: na dystansach 5 i 10 kilometrów. Trasa biegu wiodła malowniczo przez park miejski, obok zalewu kluczborskiego, start i meta były na stadionie MKS-u Kluczbork. W sumie w obu biegach wystartowało 208 zawodników, w tym 102 mieszkańców Kluczborka.

Na linii startu nie zabrakło najmłodszych biegaczy. W tegorocznym Biegu Małego Mistrza wzięło udział blisko 200 dzieci z kluczborskich szkół podstawowych i przedszkolaków. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy „Promyki”- Hania P., Laura Ch., Oliwia Sz., Wiktor D., i Mikołaj B. Dzieci miały do pokonania dystans 100m. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i udział wraz z dziećmi w tej cyklicznej już imprezie.

PAMIĘTAJ: „Bieganie na polanie jest zdrowe i jest tanie”!