2017.06. 20. POŻEGNANIE STARSZAKÓW W GRUPIE " STOKROTKI"

W dniu 14 czerwca odbyło się pożegnanie starszaków z grupy „Stokrotki”.

Podczas uroczystości dzieci podziękowały za edukację pięknym programem artystycznym - pantomimą muzyczną „Kopciuszek”. Włożyły dużo pracy w swój występ, a zaproszeni rodzice docenili ich występ gromkimi brawami. Po zakończeniu występów głos zabrała pani dyrektor przedszkola dziękując dzieciom za występy i ich rodzicom za cały rok współpracy z przedszkolem. Niespodzianką dla dzieci były albumy zawierające zdjęcia od maluszków do starszaków oraz pamiątkowe książeczki i dyplomy ukończenia przedszkola.

Dzieciom kończącym przedszkole życzymy samych sukcesów w szkole i wiele powodów do radości.