2017. 06. 21. - "PROMYKI" ŻEGNAJĄ PRZEDSZKOLE

"Hej przedszkole ukochane, co bez ciebie zrobię ja
może jednak tu zostanę jeszcze rok, lub dwa..."

Mija kolejny rok szkolny i znów żegnamy grupę starszaków, która od września rozpocznie edukację w klasie pierwszej. W dniu 21 czerwca odbyło się oficjalne pożegnanie z przedszkolem absolwentów z grupy „Promyki

Dzieci zaprezentowały program artystyczny: pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Wspominały chwile spędzone w przedszkolu, wspólne zabawy i przygody. Krótkie prezentacje przygotowały także panie uczące w tej grupie języka angielskiego i religii.

Na uroczystości nie obyło się bez stałych punktów pożegnań dzieci z przedszkolem. Przedstawiciele Rady Oddziałowej podziękowali dyrekcji i wychowawczyniom za opiekę i oddanie. Swoich starszych kolegów pożegnały także pięciolatki, które zostają z nami jeszcze na rok...

Słowo pożegnalne wygłosiła Pani Dyrektor, życząc dzieciom wielu sukcesów w szkole.

Na zakończenie były także życzenia od nauczycielek pracujących w tej grupie, które wręczyły dzieciom pamiątkowe książki oraz dyplomy ukończenia przedszkola.

Po ostatniej, pamiątkowej sesji fotograficznej odbył się uroczysty poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Minęły cztery lata wspólnych zabaw i nauki. Kochane dzieciaki! Życzymy Wam samych sukcesów w szkole, słońca, radosnych wakacji, uśmiechu na co dzień i nowych przyjaźni.

Nie zapominajcie o nas!