20017. 06. 20. - WYCIECZKA DO ZOO

Jak co roku, w czerwcu dzieci z grup najstarszych wyjeżdżają do ogrodu zoologicznego w Opolu. Już od samego rana dzieci z grupy „ Promyki’’ i „ Stokrotki’’ nie mogły doczekać się upragnionego wyjazdu.

Piękny, słoneczny dzień sprzyjał wędrówkom po alejkach ogrodu. Uśmiechnięte, podekscytowane twarze dzieci rozglądały się na wszystkie strony. Przedszkolaki chciały obejrzeć wszystkie zwierzęta, przekrzykiwały się w nazwach i opisach ich wyglądu.

Był także czas na regenerację sił – zajadanie zawartości plecaków, lody, a także zabawę na placu zabaw. Do autokaru przedszkolaki wędrowały zmęczone, ale bardzo zadowolone. Na pewno ten dzień zostanie im na długo w pamięci, przecież dla niektórych był to pierwszy wyjazd do ZOO. Opowiadania wrażeń nie będzie końca.

Image Image