2017. 06. 05. - DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU

Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci. Taki też był i dla naszych przedszkolaków. Już po śniadaniu wszystkie dzieci zgromadziły się w holu przedszkola, gdzie czekała na nie pierwsza niespodzianka. Wszyscy na chwile przenieśli się w bajkowy świat, za sprawą „Stokrotek”, które przygotowały na ten dzień bajkę muzyczną pt: „Kopciuszek”.

Po przedstawieniu, życzenia wszystkim dzieciom z okazji Ich święta złożyła Pani Dyrektor, która przekazała także nowe zabawki do ogrodu przedszkolnego. Dzień w ogrodzie obfitował w zabawy z chustą, mini zawody sportowe, rysowanie kredą no i oczywiście trzeba było wypróbować nowe zabawki: piłki, paletki, skakanki, łopatki i inne akcesoria do piasku. I choć przedszkolaki codziennie otrzymują wiele miłości i serca od rodzin i nauczycielek, w tym czasie czuły się naprawdę wyjątkowo, uśmiech nikomu nie schodził z twarzy. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo.