2017. 05. 14. - FESTIWAL TALENTÓW MUZYCZNYCH

13 maja na hali OSiR odbył się XVI Wojewódzki Festiwal Przedszkolnych Talentów Muzycznych „Śpiewam, tańczę,gram, choć niewiele latek mam”,  organizowany przez Przedszkole Nr 5 w Kluczborku.

Mali artyści rywalizowali w dwóch kategoriach: -soliści i zespoły wokalne oraz zespoły taneczne. Nasze przedszkole reprezentował zespól wokalny z grupy „Promyki”- w składzie Ala S., Amelka S., Hania B., Hania K., Julia K. i Lena R. Pod kierunkiem wychowawczyń dziewczynki przygotowały piosenkę pt: „Mama dobrze wie”. Na dużej scenie, w efektownych strojach zaprezentowały się wspaniale, zdobywając wyróżnienie w swojej kategorii. GRATULUJEMY !