2017. 05. 10. - GMINNY KONKURS RECYTATORSKI

10 maja odbył się XIII Gminny Konkurs Recytatorski „Polskiej Poezji Lubianej”- Dorota Gellner organizowany przez Publiczną Szkołę Podstawową z Oddziałami Przedszkolnymi im. Bł. Jana Pawła II w Kuniowie.

Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkól podstawowych oraz dzieci z najstarszych grup przedszkolnych. Prezentowane utwory oceniało jury, które brało pod uwagę trafność doboru tekstu, pamięciowe opanowanie wiersza, dykcję, interpretację głosową oraz ogólny wyraz artystyczny. Nasze przedszkole reprezentował Bartek S. z grupy „Promyki”. Bartek wystąpił w wybranym przez wychowawczynie, pełnym humoru wierszu pt: „Spacerek”. Towarzyszył mu piesek- maskotka , bohater wierszyka. Z przyjemnością ogłaszamy, że w ocenie jury, w kategorii – dzieci przedszkolne (w której brało udział 7 uczestników) - Bartek zdobył II MIEJSCE. Gratulujemy sukcesu! Dziękujemy rodzicom Bartka za pomoc w przygotowaniu do występu.