2017. 05. 09. - KONKURS WIEDZY O UNIIEUROPEJSKIEJ
Jak co roku nasze przedszkolaki wzięły udział w kolejnym - IX Gminnym Konkursie Przedszkolnym Wiedzy o Unii Europejskiej, który organizuje Publiczne Przedszkole nr 8 w Kluczborku.

Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań czytelniczych powiązanych z wiedzą o UE, rozwijanie twórczych postaw dzieci oraz umiejętności współpracy i współdziałania w zespole. W skład naszej drużyny weszły dzieci z grupy"PROMYKI": Hania K., Adaś S., Staś D. i Michał W. Przedszkolaki wykonywały różne zadania wykazując się wiedzą na temat krajów Unii Europejskiej. Dzieci świetnie się bawiły, a za trud przygotowań otrzymały drobne upominki.