2017. 02. 02. - PRZEDSZKOLNY BAL KARNAWAŁOWY

Jak co roku w karnawale w naszym przedszkolu odbył się oczekiwany przez dzieci „Bal Przebierańców”. W tym dniu przenieśliśmy się do żółtej jak słońce oraz czerwonej jak płachta byka - gorącej Hiszpanii.

Pomysłowość rodziców nie miała granic. Przygotowali oni dla swoich pociech ciekawe stroje karnawałowe. Na balu, obok księżniczek, wróżek, rycerzy, policjantów, żołnierzy i różnych superbohaterów pojawiły się nawiązujące do tematyki balu- tancerki flamenco i toreadorzy. Zabawa jak zwykle przebiegała w dwóch grupach, najpierw dzieci młodsze, a następnie grupy starsze. Razem z wodzirejem panem Żabą uczestnicy balu wędrowali po gorącej Hiszpanii walcząc na korridzie z bykami, a także świetnie bawili się podczas bitwy na pomidory.

Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami.