2016. 01. 09. - WIZYTA KOLĘDOWA W PRZEDSZKOLU

Czas po Bożym Narodzeniu słynie z wizyt kolędowych. W poniedziałek - 9 stycznia taka wizyta miała miejsce w naszym przedszkolu. Z wizytą duszpasterską odwiedził nas ks. Bernard Jurczyk – proboszcz parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych. Ksiądz proboszcz udzielił błogosławieństwa dzieciom, nauczycielom i wszystkim pracownikom przedszkola, by czas wspólnie spędzany w placówce był źródłem radości, dobroci, miłości, mądrości oraz wzajemnego poszanowania. Po modlitwie i pokropieniu wodą święconą, na pamiątkę wizyty duszpasterskiej wszyscy otrzymali obrazki. Obecność księdza była także okazją do wspólnego kolędowania przy choince.