2016. 10. 26. - ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

Nasze przedszkole zaprosiło przedszkolaków wraz z rodzicami do udziału w konkursie pt „Najpiękniejsza dynia”.
W konkursie wzięło udział pięćdziesięcioro dzieci wraz z rodzicami  z przedszkola i dwoje dzieci z grup wczesnoprzedszkolnych -Ania Sowa oraz Michał Pietkun. Każda wykonana praca z dyni na pewno sprawiła dzieciom i rodzicom wiele radości podczas wspólnej zabawy. Całe rodziny przystąpiły do pracy, spędzając przy tym mile czas z dzieckiem, wymyślając ciekawe wzory, tworząc bajkowe postacie, karoce, zwierzęta i współczesne hamburgery. Dynie małe, średnie i  duże były tak pomysłowe, czasochłonne, że wybór najpiękniejszej  był bardzo trudny. Niestety nie wszystkie dynie zdołały przetrwać do finału, ale nie zostały zapomniane. Po długich debatach Komisja Konkursowa wyłoniona z Rady Pedagogicznej naszego przedszkola wybrała dziesięć najciekawszych prac:

Olivia Francug „ Skrzaty”
Grzegorz Pietkun „Misie”
Michał Pietkun „Smarfy”
Wiktor Dziwiński „Stokrotki”
Alicja Pyka „Promyki”
Karol Dziagacz „Promyki”
Natalia Froń „Skrzaty”
Oliwer Dziagacz „Promyki”
Joanna Nowacka „Motylki”
Filip Kotowicz „Promyki”

Dzieci te otrzymały dyplomy, nagrody książkowe i puzzle. Pozostali uczestnicy konkursu za ogromne zaangażowanie i przygotowanie prac otrzymali dyplomy, słodki upominek i kolorowanki. RODZICOM I DZIECIOM SKŁADAMY SERDECZNE PODZIĘKOWANIA ZA UDZIAŁ W KONKURSIE.