2016. 10. 21. - TEATRZYK "WRÓBELEK ELEMELEK"
Wpisał: daniela

W piątkowy ranek w holu naszego przedszkola gościliśmy aktorów z teatrzyku "Wróbelek Elemelek" z przedstawieniem "Wychowanie komunikacyjne".

W trakcie przedstawienia dzieci na wesoło utrwalały przepisy ruchu drogowego – zasady zachowania się w miejscach publicznych, poruszania się pieszych, zasady obowiązujące w trakcie podróżowania środkami komunikacji publicznej i samochodami osobowymi. Spektakl pomógł zrozumieć dzieciom, że przestrzeganie przepisów ruchu drogowego pozwala bezpiecznie wędrować i podróżować.

Zabawne i energiczne występy aktorów spowodowały, że uśmiechy nie znikały z twarzy widzów jeszcze długo po przedstawieniu. Dlatego nie możemy doczekać się kiedy Elemelek odwiedzi nas po raz kolejny.