2016. 06. 13. - PRZEGLĄD TANECZNY "BALERINA"

12 czerwca na hali OSiR w Kluczborku odbył się „III WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD TANECZNY PRZEDSZKOLAKÓW „BALERINA 2016” O PUCHAR STAROSTY KLUCZBORSKIEGO”, organizowany przez stowarzyszenie Miłośników Tańca „Sukces” w Kluczborku, Studio Tańca i Ruchu „PATIGA” z Byczyny, Powiat Kluczborski, Urząd Miejski w Kluczborku, Urząd Miejski w Byczynie, Ośrodek Sportu i Rekreacji Kluczbork.

W tym roku nasze przedszkole było reprezentowane przez dwa sześcioosobowe zespoły dzieci z grupy „Stokrotki” i „Promyki”. Stokrotki wystąpiły pod nazwą „Margaretki” a druga grupa jako „Roztańczone Promyki”. Udział naszych małych artystów w tej imprezie zakończył się sporym sukcesem. „Margaretki” oraz „Roztańczone Promyki” zajęły w kategorii MINI FORMACJI TANECZNEJ pierwsze miejsce. Gratulujemy!!!