2016. 04. 24. - FESTIWAL TEATRALNY

Dnia 21 kwietnia dzieci z grup "PROMYKI' i "STOKROTKI" zostały zaproszone do Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 na FESTIWAL TEATRALNY.

Gospodarze przygotowali dla najmłodszych recital słowno-muzyczny. Na scenie pojawiła się Kaczka Dziwaczka, kibice w strojach biało-czerwonych w układzie tanecznym, uczniowie zagrali "Marsza Radeckiego". Dzieci z innych klas popisywały się znajomością języków obcych śpiewając piosenki i deklamując wiersze.

Po występach uczniów prezentowały się przedszkolaki. Dzieci z grupy "PROMYKI" zaśpiewały piosenkę "Krasnal".

Przedszkolakom bardzo się podobało w szkole, już nie mogą się doczekać, kiedy sami zostaną uczniami.