2016. 03. 08. - TEATRZYK "KŁOPOTY MISIA ZDZISIA"

Dnia 1 marca gościł w naszym przedszkolu teatrzyk z Krakowa ze spektaklem "Kłopoty Misia Zdzisia".

W przedstawieniu występowały Zosia, Misio Zdzisio i Leśny Krasnal. Misio Zdzisio miał wiele problemów w życiu codziennym z którymi nie potrafił sobie poradzić i dlatego prosił swoich przyjaciół o pomoc. Bohaterowie spektaklu nauczyli przedszkolaków jak bezpiecznie obchodzić się z prądem i środkami czyszczącymi oraz w jakich sytuacjach należy używać rękawic ochronnych.

W toku przedstawienia dzieci dowiedziały się, że nie powinno ufać się osobom nieznanym ani brać od nich żadnych rzeczy. Misio Zdzisio prosił aby dzieci nosiły odblaski a także przypomniał zasady bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię.

Przedstawienie bardzo podobało się naszym milusińskim. Dzieci zobowiązały się przestrzegać zasad przekazanych przez misia.