2016. 03. 05. - "ZDROWO JESZ- ZDROWO ŻYJESZ"

Dzieci z grupy „Promyki” doskonale wiedzą, że aby być zdrowym należy się między innymi prawidłowo odżywiać.

Każdy przedszkolak rozumie potrzebę spożywania dużych ilości owoców oraz warzyw. Dlatego 17 lutego dzieci zrobiły pyszne soki z pomarańczy, pietruszek, jabłek oraz cytryn. Przedszkolaki zanim przystąpiły do pracy dokładnie umyły ręce, zapoznały się z urządzeniem do robienia soku, jego działaniem i utrwalały zasady zachowania bezpieczeństwa. Po skończonej pracy dzieci delektowały się jego smakiem. Wszystkim bardzo smakował, a zapach pomarańczy unosił się prawie przez pól dnia w sali.