2016. 01. 22. - "PRZEDSZKOLNY BAL KARNAWAŁOWY 2016"

Bal w przedszkolu dzisiaj, wyszły z szafy misie

i proszą laleczki do miłej poleczki!

22 stycznia w naszym przedszkolu odbył się długo wyczekiwany karnawałowy bal przebierańców. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie.

Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, a w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, motylki, policjantów, a nawet Spider-Mana. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

Image  Image  Image

Zabawę poprzedziła sesja fotograficzna. Przedszkolaki z przejęciem pozowały do zdjęć indywidualnych i grupowych. Następnie odbył się wyczekiwany bal pod hasłem „Indiańskim krokiem”. Kolorowy wystrój sali, piękne stroje a przede wszystkim wesoły Pan Wodzirej wprawił dzieci w doskonały nastrój. Dzieci tańczyły w rytm popularnych piosenek. Tańce i pląsy przeplatały zabawne konkursy i zabawy z wieloma rekwizytami. Wszyscy wesoło się bawili, a uśmiech nie znikał z twarzy naszych dzieci, pomimo chwilowego zmęczenia.

Kolejny bal karnawałowy za rok… Już nie możemy się doczekać!