2015. 12. 18. - "JASEŁKA W PRZEDSZKOLU"

Wprowadzając społeczność przedszkolną w klimat Świąt Bożego Narodzenia organizujemy corocznie  jasełka dla dzieci i pracowników placówki. Tradycją stało się, że wykonawcami są najstarsze przedszkolaki.

18 grudnia odbyło się takie przedstawienie w wykonaniu dzieci z grupy "PROMYKI". Gościliśmy na spotkaniu przedstawicieli Rady Rodziców.
Postać Maryi zagrała Hania, a Józefem był Filip. Aniołowie pięknie zatańczyli walca, a  królowie, pastuszkowie i dzieci przyniosły piękne dary małemu Jezuskowi . Przy blasku choinki i dźwiękach kolęd wprowadziliśmy przedszkolaków w świąteczny nastrój .
Jasełka bardzo się podobały, a mali aktorzy zostali nagrodzeni dużymi brawami. Na zakończenie Pani Dyrektor złożyła zebranym świąteczne życzenia.