2015. 12. 17. - "MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU"

Nareszcie nadszedł ten długo wyczekiwany przez naszych wychowanków dzień  i przedszkole odwiedził MIKOŁAJ.
Od samego rana trwały przygotowania – każde dziecko starało się być najgrzeczniejsze, wszyscy byli dla siebie mili i uśmiechnięci. W końcu nadeszła ta chwila i przed zebranymi w holu dziećmi pojawił się nasz gość. Mikołaj przyjechał do nas samochodem, ale cały czas towarzyszą mu również jego renifery, które wskazują drogę do grzecznych dzieci. Przedszkolaki zaśpiewały gościowi piękne mikołajkowe piosenki, „Skrzaciki” recytowały wiersze, a potem wspólnie z Mikołajem tańczyliśmy „Czy chudzi, czy grubi….”. Następnie Mikołaj odwiedził dzieci w ich grupach, gdzie rozdawał wieeelkie paczki z zabawkami. Na koniec dnia każde bardzo, bardzo grzeczne dziecko otrzymało specjalny upominek, który zabrało ze sobą do domu.