2015. 12 . 08. - "MIKOŁAJKOWE ZAWODY SPORTOWE"

8 grudnia przedszkolaki z grupy „Pomyki” brały udział w "Mikołajkowych Zawodach Sportowych", które po raz kolejny zorganizowała Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Kluczborku.

W imprezie uczestniczyło 5 dziewczynek i 5 chłopców, a pozostałe dzieci pełniły rolę kibiców. Oprócz wychowanków naszego przedszkola na dużej sali gimnastycznej były także  reprezentacje innych kluczborskich przedszkoli. Mieliśmy przyjemność wziąć udział w wielu ciekawych konkurencjach. w których dzieci uczestniczyły z wielkim zaangażowaniem. Po skończonych konkurencjach każda drużyna otrzymała dyplom i słodką niespodziankę. W tej imprezie nie było przegranych, każdy był zwycięzcą, dzięki czemu dzieci nauczyły się co to jest zdrowa rywalizacja.. Impreza była bardzo emocjonująca, ciekawa i wszystkim dostarczyła wielu pozytywnych wrażeń.