2015. 11. 27. -"ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA"

Poniedziałek 23 listopada był długo  wyczekiwany  przez dzieci. W tym dniu w naszym przedszkolu obchodziliśmy Święto Pluszowego Misia.

Spotkanie prowadziły dwie animatorki , które  przedstawiły historię powstania święta, uczyły dzieci wierszyków o misiu i opowiadały ciekawostki o tych przemiłych zwierzątkach. I wreszcie nadszedł moment pojawienia się niezwykłego gościa - dużego pluszowego misia. Niedźwiadek  podawał dzieciom rękę, przybijał piątkę oraz pląsał i bawił się z przedszkolakami przy misiowych piosenkach.
Impreza bardzo podobała się naszym milusińskim. Z niecierpliwością czekamy na spotkanie w przyszłym roku.