2015. 09. 20. -WYSTĘP PRZEDSZKOLAKÓW NA STADIONIE

Mimo, że to dopiero początek roku szkolnego nasze przedszkolaki miały już możliwość zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych, recytatorskich i tanecznych podczas Pikniku Rodzinnego w Parku Miejskim- na Stadionie przy ul. Sportowej. Impreza odbyła się 20 września w ramach projektu „Powrót do zatrudnienia” organizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu.

Dzieci starsze - „Promyki” w strojach stylizowanych na kredki zaprezentowały krótką inscenizację i piosenkę pt: „Kolorowe kredki”. Występ przygotowały panie Renia S. i Ania S. Dzieci z grupy młodszej -„Motylki” i część obecnych „Stokrotek” pod kierunkiem swoich wychowawczyń- pani Dorotki R. i Joasi Z. wystąpiły z tańcem „Na zielonej łące”. Uroczo prezentowały się w odświętnych strojach (dziewczynki z wiankami na głowach). Za udział w prezentacjach dzieci otrzymały drobne upominki od organizatorów. Gratulujemy naszym dzieciom odwagi i uśmiechów, które gościły na ich twarzach.