2015.06.24. -"STARSZAKI ŻEGNAJĄ PRZEDSZKOLE"

W dniu 24.06.2015 roku o godz. 15.30 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w grupach „Promyki” i „Stokrotki”.
Przy dźwiękach pożegnalnych piosenek, wierszy i tańców dzieci z łezką w oku żegnały swoje ukochane Panie, zabawki i sale.
Po części artystycznej, w naszym ogrodzie na wszystkich uczestników czekały, przygotowane przez rodziców niespodzianki w postaci balonów, baniek mydlanych i zabaw ruchowych prowadzonych przez piratów z Krainy Sportu i Zabawy „Figiel”.

Dzieci korzystały również z bogato zastawionych stołów, na których każdy mógł znaleźć coś smacznego.
Wszyscy wspaniale się bawiliśmy i mamy nadzieję, że ten dzień będzie miłym wspomnieniem z przedszkola zarówno dla dzieci, jak i rodziców.

Dziękujemy serdecznie – panie z „Promyków” i „Stokrotek”.