2015.06. 10- PRZEDSZKOLNY FESTYN RODZINNY

Wspaniała zabawa, udana pogoda, uśmiechnięte twarze dzieci i rodziców - to obrazki, które można było zobaczyć 10 czerwca podczas Festynu Rodzinnego w naszym przedszkolu.

Po prezentacjach tanecznych w wykonaniu dzieci z grupy „Stokrotki”, uczestnicy festynu korzystali z wielu atrakcji przygotowanych przez przedszkole przy ogromnym zaangażowaniu rodziców naszych przedszkolaków. Był „Kącik niespodzianek”(główną wygraną był bon o wartości 270 zł. na naukę pływania ufundowany przez Panią Agnieszkę Ziółkowską-właścicielkę Szkoły Pływania dla Dzieci- a wylosowała go Nicol W. z grupy „Skrzaty”) , kiełbaski z grilla, kawiarenka z napojami i pysznymi ciastami upieczonymi przez niezawodne mamusie, „wojskowa grochówka”. Gry i zabawy dla dzieci prowadził wesoły klaun. Przedszkolaki mogły sobie także zrobić fantazyjny makijaż lub oddać się „radosnej twórczości własnej” w kąciku plastycznym.

Składamy gorące podziękowania wszystkim Rodzicom, którzy przyczynili się do organizacji tej imprezy. Dziękujemy z ciasta, obsługę grilla, ofiarowane fanty i wspólną zabawę!!!!