2015 . 05. 26. - KONCERT W SZKOLE MUZYCZNEJ
Wpisał: wychowawca

Dnia 26 maja dzieci z grup "Skrzaty" i "Promyki" były na koncercie przygotowanym przez uczniów Gminnej Szkoły Muzycznej I stopnia w Kluczborku.

Imprezę poprowadziła pani Agata Napp - Urbańska. Na scenie prezentowali się laureaci konkursów muzycznych. Były układy choreograficzne, taniec elfa w wykonaniu najmłodszych przedstawicieli szkoły.

Przedszkolaki maiły możliwość usłyszeć wszystkie instrumenty muzyczne na których uczą się grać uczniowie: flety, skrzypce, akordeony, perkusje, bongosy. Na koniec wystąpiła orkiestra dęta.

Koncert dostarczył wychowankom naszego przedszkola wielu wrażeń. Po koncercie dzieci wypowiadały się, że pragną uczyć się w tej szkole.