2015. 05. 21. - DZIEŃ MAMY I TATY W GRUPIE "SKRZATY"

21 maja dzieci z grupy Skrzaty” zaprosiły swoich rodziców na uroczystość

pt. Wszystkie kwiaty dla MAMY i TATY”.

Tego popołudnia sala przedszkolna zamieniła się w wiosenną łąkę pełną kwiatków, motylków, biedronek, pszczółek i żuczków. Przedszkolaki wyraziły swoim kochanym Rodzicom wdzięczność za trud wychowania poprzez przygotowany z tej okazji program artystyczny. Były okolicznościowe wierszyki i piosenki oraz zabawna inscenizacja pt. „Grymaśna stokrotka”. W trakcie uroczystości rodzice ze wzruszeniem przyglądali się występom wszystkich dzieci, nagradzając je gromkimi brawami. Wraz z życzeniami w formie wspólnie recytowanego wierszyka dzieci wręczyły rodzicom upominki, mozolnie przygotowywane przez kilka ostatnich dni - laurki i papierowe kwiaty. Na koniec wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku przygotowanego oczywiście przez mamy naszych „Skrzatów”. Atmosfera tej uroczystości była wspaniała i mamy nadzieję, że wszyscy miło spędzili z nami czas.